Najlepsze aplikacje dla małych firm do zarządzania codziennymi operacjami

Najlepsze aplikacje dla małych firm do zarządzania codziennymi operacjami

Małe firmy borykają się z takimi wyzwaniami, jak niewielka liczba klientów i niski kapitał na prowadzenie codziennej działalności. Oprócz zaspokajania bieżących potrzeb klientów potrzebują również narzędzi do przywracania utraconych danych.

Nie ma wątpliwości, że małe firmy nieustannie poszukują sposobów na zwiększenie wydajności w obliczu zaostrzającej się konkurencji z większymi firmami. Nie należy zapominać, że klienci oczekują lepszej obsługi niezależnie od wielkości firmy.

Na szczęście na współczesnym rynku technologia pomaga usprawnić wiele procesów biznesowych, takich jak obsługa utraconych danych, ułatwiając zarządzanie zarówno małymi, jak i dużymi firmami. Aby uczciwie konkurować z dużymi firmami, małe przedsiębiorstwa muszą naśladować nowe technologie. Dlatego do zarządzania codziennymi operacjami potrzebna jest aplikacja dla małych firm.

Wiemy też, że dziś każdy używa smartfona do robienia zakupów i komunikowania się z firmami. Dlatego posiadanie aplikacji dla małych firm pomaga im w zwiększeniu sprzedaży poprzez docieranie do wielu klientów za pomocą innowacyjnych środków marketingowych. W tym artykule skupimy się na kilku najlepszych aplikacjach do zarządzania codzienną działalnością małych firm. Na stronie . najlepsze narzędzia do odzyskiwania danych dla systemu Windowsprzejdź do podanego łącza. W przeciwnym razie czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o aplikacjach dla małych firm, z których warto korzystać.

Wybór najlepszej aplikacji dla małych firm

Zanim przyjrzymy się niektórym aplikacjom dla małych firm, zastanówmy się nad kilkoma rzeczami, które należy wziąć pod uwagę przed wybraniem najlepszej aplikacji.

Przystępność cenowa: Jako mała firma, prawdopodobnie z niewielkim kapitałem, potrzebujesz aplikacji, która jest w przystępnej cenie. Pomoże to w prowadzeniu firmy bez przerywania krytycznych operacji.

Skalowalność: Potrzebujesz aplikacji, która będzie w stanie dostosować się do potrzeb Twojej firmy.

Łatwość użytkowania: Pomoże to w przyjęciu się aplikacji wśród pracowników. Pomaga także skrócić czas nauki.

Obsługa klienta: Potrzebujesz oprogramowania, które oferuje niezachwianą obsługę klienta. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i szybciej pomożesz swoim klientom, zwłaszcza gdy pojawią się problemy.

Najlepsze aplikacje dla małych firm na rok 2021

Disk Drill

W cyfrowym świecie małe firmy w znacznie większym stopniu korzystają z komputerów. Udostępnianie i przechowywanie danych ma więc dla firm zasadnicze znaczenie. Utrata danych jest jednak nieunikniona. Utrata bardzo ważnych danych biznesowych może znacząco wpłynąć na kluczowe operacje biznesowe. Dlatego właśnie potrzebne jest wszechstronne oprogramowanie do odzyskiwania danych.

Disk Drill opracowany przez CleverFiles to oprogramowanie, które pomaga szybciej odzyskiwać pliki i foldery. Jeśli potrzebujesz skorzystać z niektórych najlepszych aplikacji do odzyskiwania danych dla komputerów Macprzejdź do podanego łącza.

Chanty

Ta aplikacja do pracy zespołowej pomaga w prowadzeniu firmy, ułatwiając komunikację i współpracę między Tobą a Twoim zespołem. Zawiera między innymi funkcje tekstowe i głosowe. Dzięki Chanty możesz komunikować się z członkami swojego zespołu, a nawet klientami. Niektóre z tych funkcji to wysyłanie połączeń wideo, połączeń audio, wiadomości głosowych, wiadomości tekstowych itp. Ponadto aplikacja posiada Księgę zespołu, dzięki której możesz widzieć wszystko w jednym miejscu, co czyni z niej centrum komunikacyjne dla Twojej małej firmy.

Square

Ta aplikacja pomaga w zarządzaniu sprzedażą poprzez przyjmowanie wszystkich płatności i sprzedaż produktów online. Ponadto umożliwia analizę sprzedaży, wysyłanie e-maili marketingowych i faktur do klientów, a nawet zarządzanie lokalizacjami.

QuickBooks

Te aplikacje biznesowe pomagają w śledzeniu wydatków, tworzeniu i wysyłaniu formularzy, takich jak faktury, oraz sprawdzaniu stanu przepływów pieniężnych. Ponadto można nawet skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, po którym można wybrać plan taryfowy odpowiedni dla małej firmy.

RescueTime

Aplikacja RescueTime może być używana przez małe firmy do zarządzania czasem, umożliwiając śledzenie czasu spędzonego na stronach internetowych i innych aplikacjach. Aplikacja wysyła również raporty na podstawie dziennej aktywności użytkownika. Aplikacja może ustawiać alerty, aby użytkownik wiedział, ile czasu spędził na poszczególnych czynnościach, a nawet blokować rozpraszające strony internetowe. Otrzymywane raporty pomagają zrozumieć, gdzie marnuje się najwięcej czasu w firmie, co umożliwia podejmowanie decyzji mających na celu zwiększenie produktywności.

Trello

Jest to narzędzie do zarządzania projektami. Obsługuje kilka potrzeb biznesowych, takich jak tworzenie codziennych list zadań, prowadzenie bloga, organizacja itp. Ponadto wszystkie tablice Kanban z Trello są elastyczne, skalowalne i można je współdzielić.

ZoomShift

ZoomShift pomoże twojej małej firmie, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz do harmonogramu pracy, takie jak zamiana zmian, czas wolny i dostępność.

Wix

Małe firmy potrzebują solidnych planów marketingowych w przystępnych kosztach. Dzięki Wix, możesz tworzyć witryny i zwiększać swoją obecność w sieci dla zwiększenia interakcji z klientami. Wix daje ci szablony, pomaga dodać treść i opublikować. Ciesz się darmową obecnością w sieci z Wix, aby promować wszystkie swoje produkty i rozwijać swój mały biznes.

Mention

Mention daje twojej firmie możliwość monitorowania mediów w czasie rzeczywistym. Zapewnia aktualizacje marki ze wszystkich twoich kont w mediach społecznościowych i stron internetowych. Alerty booleańskie pomagają również monitorować klientów i konkurencję, dzięki czemu można łatwo budować świadomość marki i reputację, a nawet przyciągać więcej klientów.

Slack

Ta aplikacja pomaga małym firmom zarządzać codzienną komunikacją ze współpracownikami i klientami. Za jej pomocą możesz tworzyć kanały dla wszystkich tematów istotnych dla Twojej firmy. Posiada też konfigurowalny system powiadomień, który ułatwia komunikację. Ponadto Slack jest wyposażony w doskonałe narzędzie do filtrowania, dzięki któremu wyszukiwanie i znajdowanie informacji jest szybkie i proste.